Grafický design a DTP pro firmy všech velikostí

Grafický designér, milovník dobré kávy 
a tak trošku tvrdohlavý mezek, ale spolehlivý a rychlý.

Rád pro vás udělám...

Grafický design

Nevíte, jak vyjádřit vaši představu graficky? Nebo máte jasnou představu, ale potřebujete, aby ji někdo „zhmotnil“ a připravil k realizaci? Pojďme se na to společně podívat a já se Vám pokusím vyhovět jak nejlépe dovedu. 

 

450,- / hod.

Webové stránky

Dnes už se neobejde bez webových stránek žádné bytové družstvo, natož váš podnik nebo služba. Velmi důležité je také aby web korespondoval s filozofiíí a dosavadní komunikací značky.
 

od 3 000,-

PPC bannery

PPC bannery a reklama je v současnosti velikce důležitá součást prezentace vaší služby či podniku. Přilákejte nové zákazníky krásnými bannery. Bannery také může odkazovat na tzv. landingpage, což je speciální webová stránka jen pro vámi propagovanou službu na bannerech.

1 200,- / sada

Online portfolio:

Výhody spolupráce se mnou

Neplatíte víc než třeba

U mně není třeba platit žádný accounting ani honosné kanceláře. Jednáte přímo se mnou a ve většině případů on-line.

Dlouhodobá spolupráce

S dlouhodobou spoluprací získáte všechna data zálohována, kdykoliv je poskytnu vám případně dalším vaším grafikům bez problémů. Navíc získáte výraznou slevu na hodinovou sazbu a přednostní vyhotovení.

Ctím vaše přání

Nebudu vám za každou cenu vnucovat svůj názor a představu. Vaše představa bude vždy upřednostněna.

Z nadšence železnice přes agenturního designéra až ke grafikovi v mediích.

Vytudoval sem dopravní průmyslovku, ale tomuto oboru sem se nikdy nevěnoval. Po střední škole jsem krátce navštěvoval vysokou školu, ale již sem věděl, co mě baví. Sám se doma učil s grafickými editory a dokonce i kódovat weby. Po přestěhování do hlavního města sem se začal grafice věnovat i profesně. Doposavaď jsem své zkušenosti získal od mých skvělých kolegů v agenturách Purwin Trade, Creative Dreams a Jandl Praha. Díky těmto agenturám sem měl možnost se podílet na prezentacích takových velkých značek, jako jsou Microsoft, Canon, Assa Abloy, Immofinanz a síť regionálních diskotnů COOP. Vedle toho se již 10 let starám i svou klientelu, mezi které patřily a patří firmy jako Kapsch, České dráhy, Rádia Expres FM a Classic Praha, ceny Classic Prague Awards, Dentální klinika Stuchlík, Tomáš Arsov Hair&Beauty Institute a mnozí další drobní podnikatelé a nadšenci. V současné době mám uzavřenou spolupráci s mediální skupinou Mafra. Největší radost mi ale dělají klienti, kteří se ke mě vrací, a to i od agentur. Jako například Tomáš Arsov. Je mi také velkou ctí podporovat svými službami bez nároku na honorář nadaci Příběhy zítřka. Více informací naleznete na www.pribehyzitrka.cz

0 let
praxe
0 dní
v týdnu
0
šálků kávy

Dlouhodobá spolupráce:

…a mohu dostat nějakou slevu? Jistě, sleva je možná při uzavření Rámcové smlouvy na dodání grafických služeb v rámci mého programu dlouhodobé spolupráce.

Těším se na Vaši poptávku na kontaktech:
+420 735 035 355 nebo honza@johanovsky.cz