kdo jsem

Ačkoli jsem studoval dopravní průmyslovku, sám jsem se přesměroval samostudiem na design.

Od roku 2015 jsem pomáhal s digitálním obsahem produčkní společnosti Purwin Trade s.r.o., jednalo se však více méně o interní materiály a až od roku 2017 jsem v kreativní agentuře Creative Dreams s.r.o. získával zkušnosti jako profesionální grafik – hlavně v printu díky značce Canon a Microsoft nebo Assa Abloy vlastnící českou značku klíčů FAB. 

Následně jsem stal členem týmu mezinárodní reklamní agentury Jandl s.r.o., kde jsem měl na starost reklamní kampaně obchodních center a kanceláří finanční skupiny Immofinanz. Zde jsem také získal zkušenosti s přípravou obalových materiálů pro privátní značky skupiny COOP, takže v menších městech se můžete s mými výtvory setkat v každodenních životech.

Po nějakém čase se navázal spojení s mediální skupinou Mafra, kde jsem dostal na starost marketingovou prezentaci největšího placeného obsahu u nás, iDNES Premium – placené sekce iDNES.cz.

Z tohoto spojení ve stejném čase vznikla také dlouhodobá spolupráce pro Českou televizi na jejích projektech ČT EDU, TV Poplatky a Vše o ČT. 

bg
s čím pracuji

Obvykle mě naleznete pracovat u dobré kávy na přístrojích Apple Mac s programy Adobe CC, Sketch a Figma

jak pracuji

Jsem otevřený jakékoliv spolupráci, jak jednorázové tak dlouhodobé. V současnosti preferuji spolupráci na .

kde pracuji

V současnosti jsem zakotven v mediálním domě MAFRA, proto preferuji na ostatních projektech remote spolupráci s možnými online schůzkami, či občasnými osobními schůzkami.